Volkswagen Arena’da Haziran ayı

Volkswagen Arena dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. İşte Volkswagen Arena’nın Haziran programı.

volkswagen arena

Volkswagen Arena; İspanya’nın yeteneğiyle göz dolduran genç DJ/prodüktörlerinden Indira Paganotto, Fransız caz popunun en gizemli ve parlak yıldızlarından ZAZ, kurucu üyesi Nicolas Reyes’in katılımıyla Latin müziğinin dünyadaki en büyük temsilcilerinden biri olan Gipsy Kings, dövüş sporu tutkunlarının heyecanla takip ettiği Loca Fight Club kick boks turnuvası ve İtalyan melodik techno’nun heyecan verici ikilisi Mathame’yi Haziran ayı boyunca sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Henüz 17 yaşındayken Jef K, Gwen Maze, G-Rom ve Ian Pooley’in remiksleriyle katkı sunduğu “Underground Love” adlı ilk plağını piyasaya çıkaran İspanya’nın yeteneğiyle göz dolduran genç DJ/prodüktörlerinden Indira Paganotto, 3 Haziran Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Awakenings, Tomorrowland gibi festivallerde gerçekleştirdiği performanslarla adından söz ettiren sanatçı, psyprogressive, minimal ve techno gibi farklı türleri kendine has enerjik tarzıyla korkusuzca bütünleştirdiği çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. RX İstanbul ve Wuc People sunumuyla gerçekleşecek ve Alignment ve Boosay’in de setin başına geçeceği bu özel gecenin biletlerine Bugece.co üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fransız caz popunun en gizemli ve parlak yıldızlarından ZAZ, 16 Haziran Cuma akşamı Volkswagen Arena’nın göz alıcı atmosferinde sevenleriyle buluşacak. Puslu ve duygu yüklü sesi ile tanıdığımız ve “Je veux”, “Qué vendrà”, “Si jamais joublie” ve “On ira” şarkılarıyla baş döndürücü bir başarı yakalayan sanatçı, bugüne kadar yayınladığı 5 albüm ile 4 milyonun üzerinde satış rakamına ulaştı. Devasa konser salonlarında, Paris’in efsanevi kafelerinde, Londra’nın ve Paris’in meşhur sahnelerinde performans sergileyen ve birçok prestijli müzik ödülünün de sahibi olan ZAZ’ın “Organique Tour” kapsamında gerçekleştireceği performansının biletlerine Mobilet, Passo, iticket ve mticket üzerinden ulaşabilirsiniz.

Latin müziğinin dünyadaki en büyük temsilcilerinden biri olan Gipsy Kings, kurucu üyesi Nicolas Reyes’in katılımı ve Tar Events organizasyonu ile 17 Haziran Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde sevenleriyle buluşacak. Fransa, İtalya, İngiltere ve İspanya başta olmak üzere Avrupa’nın farklı ülkelerinde büyük bir başarı elde ettikten sonra dünya çapında tanınmaya başlayan Gipsy Kings, 60 milyon albüm satışı ve sahne performanslarıyla 30 yılı aşkın süredir müzik listelerindeki yerini koruyor.  Poptan etkilenen flamenko rumba albümleri ve “Djobi Djoba”, “Bamboleo” ve “Baila Baila” gibi hitleriyle uluslararası mecralarda büyük başarılar elde eden Gipsy Kings’in hafızalardan silinmeyecek performansının biletlerine Passo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dövüş sporu tutkunlarının heyecanla takip ettiği Loca Fight Club kick boks turnuvası 20 Haziran Salı akşamı Volkswagen Arena’nın sıra dışı atmosferinde izleyicilerle buluşacak. 39. kez düzenlenen ve birçok ülkeden canlı yayınlanacak gecede toplam 8 maçta 16 sporcu mücadele edecek. Dünya şampiyonlukları bulunan Adem Bozkurt ve Behram Recepzade’nin kemer maçları için rakipleri İsa Göçmen, Mehmet Ali Meriç, Berat Altıntop, Fatih Ermen, Ali Göktürk Benli ve Müge Değirmenci ile ringde kıyasıya mücadelesine sahne olacak gecenin biletlerine Passo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müzikal serüvenlerinin başından beri minimalist, orijinal ve teknik olarak kusursuz bir çizgide yürüyen İtalyan melodik techno’nun heyecan verici ikilisi Mathame 28 Haziran Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’nın göz alıcı atmosferinde dinleyicilerle buluşacak. Amedeo ve Matteo Giovanelli kardeşlerden oluşan ve “Tehlikenin olduğu yerde umut artar.” sloganıyla iddiasını her zaman ortaya koyan Mathame, orijinal bir düşünce yapısına sahip olmalarıyla da ön plana çıkıyor. FG sunumuyla Urban Fundraising Festival kapsamında sahne alacak Mathame’nin öncesinde ise Lyke setin başında yer alacak. Bu özel gecenin biletlerine Bugece, Biletix ve Biletino‘dan ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde deneyimlenebilecek etkinliklerle ilgili detaylı bilgi için https://www.vwarena.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.