Volkswagen Arena’da Kasım ayında neler var?

Volkswagen Arena Kasım ayı etkinlik programı yine dopdolu. İşte Volkswagen Arena’da sahneye çıkacak isimler.

volkswagen arena

Her sezon birbirinden farklı etkinliklerle katılımcılarına dolu dolu bir program sunan Volkswagen Arena Kasım ayında; çok yönlü şarkıcı, piyanist ve besteci Karsu, Türkçe alternatif rock müziğin öncü gruplarından Manga’ya Night Flight Symphony Orchestra’nın eşlik edeceği “An Epic Symphony”, technoyu sanata çeviren yaklaşımıyla elektronik müziğin sayılı ikonları arasına giren Jeff Mills, KREK Tiyatro’nun ilgiyle takip edilen oyunu “Dünyada Karşılaşmış Gibi” ve Alman liveact Monolink’i sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Caz, blues, pop, funk ve elektronik müziği modern soundlarla buluşturan ve ilk kez yeni repertuvarından şarkılara da yer vereceği konseri ile Karsu, 11 Kasım akşamı Volkswagen Arena’da müzikseverlere unutamayacakları bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Konserlerinde hem seyirciyi coşturtabilen hem de sakin ve duygusal şarkılarıyla izleyiciyi melankolik atmosferlere çıkaran çok yönlü şarkıcı, piyanist ve besteci Karsu’nun BKM Organizasyonu ile gerçekleşecek bu unutulmayacak performansını deneyimlemek için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın. Etkinliğin biletlerine Biletix ve iticket üzerinden ulaşabilirsiniz.

Events Across Turkey’in kült haline gelen ve Avrupa’nın en iyi etkinliği ödülünün de sahibi projesi An Epic Symphony, 18 Kasım akşamı Manga‘yı Night Flight Symphony Orchestra eşliğinde Volkswagen Arena sahnesinde ağırlayacak. Türkçe alternatif rock müziğin MTV ödüllü öncü gruplarından Manga ve Night Flight Symphony Orchestra’nın Volkswagen Arena’nın eşsiz atmosferinde gerçekleştireceği bu büyüleyici performansın biletlerine Biletix, Biletinial ve Bubilet üzerinden ulaşabilirsiniz.

DJ’lik kariyerine 1987 yılında başlayan Detroit çıkışlı Jeff Mills, her parçanın sadece en vurucu olduğunu düşündüğü kısmını çalmasıyla “just the best bits” lakabıyla da anılıyor. Yalın ve etkili tarzı ile dikkat çeken, technoyu sanata çeviren yaklaşımıyla elektronik müziğin sayılı ikonları arasına giren Jeff Mills, 17 yıl sonra ilk kez 19 Kasım’da RX İstanbul’un sunumuyla Volkswagen Arena’da dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu sıra dışı gecenin biletlerine Bugece.co üzerinden ulaşabilirsiniz.

KREK Tiyatro’nun yoğun ilgi gören Afife Jale ödüllü oyunu “Dünyada Karşılaşmış Gibi” dördüncü sezonunda da Volkswagen Arena’da. Yönetmen koltuğunda KREK’in kurucusu Berkun Oya’nın oturduğu; oyuncu kadrosunda tiyatro sahnesinin deneyimli isimleri Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Fatih Artman, Okan Yalabık, Öner Erkan, Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen’in yer aldığı “Dünyada Karşılaşmış Gibi” sıra dışı sahne tasarımı ve zekice işlenmiş senaryosuyla, Pozitif iş birliği ile 21-29-30 Kasım tarihlerinde Volkswagen Arena’da tiyatro severlerle buluşacak. Etkinliğin biletlerine Mobilet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alman yapımcı, şarkı yazarı ve multi enstrümantalist Monolink 26 Kasım akşamı Volkswagen Arena’ya konuk oluyor. Eşi benzeri az görülen bir tarza sahip olan sanatçının melodik tekno stili dinleyicileri kendi ses keşif dünyasına taşıyor. Analog ses etütlerini ve dinleyenlerini çıkardığı duygusal yolculukları paylaşmak için setin başına geçmeye hazırlanan Monolink’in unutulmayacak performasına tanık olmak için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın. Volkswagen Arena’nın sıra dışı atmosferinde gerçekleşecek gecenin biletlerine Biletino, Bugece.co, Biletix ve Mobilet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde deneyimlenebilecek etkinliklerle ilgili detaylı bilgi için https://www.vwarena.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.