Zorlu PSM’de bu hafta (11-17 Nisan)

11-17 Nisan haftasında Zorlu PSM’de neler var?

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 11 NİSAN // %100 STUDIO // 21.00

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her Pazartesi %100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri izleme fırsatı sunuyor! İbrahim Selim ile Bu Gece yepyeni bölümleriyle Nisan’da da Zorlu PSM %100 Studio’da!

 

Kapı Açılış: 19.00

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

 

YALIN “UNUTULMAZ ŞARKILAR” // 11 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

 

2004 yılında çıkardığı “Ellerine Sağlık” albümünden günümüze kadar seslendirdiği kendine özgü aşk şarkıları, etkileyici sesi ve besteleri ile bugüne kadar muazzam bir dinleyici kitlesi yakalayan Yalın, yepyeni bir konser serisine başlıyor. Yalın’ın görkemli sahne tasarımı ve Bigband orkestrasıyla hem kalbimizde iz bırakan “Unutulmaz Şarkılar”ı, hem de en sevilen şarkılarını seslendireceği konser serisi, Zorlu PSM’de seyirciyle buluşacak.

 

11 Nisan’da gerçekleşecek konserde Yalın, sanat hayatına yön veren ve ona ilham olan, hepimizin hayatlarında da unutulmaz anıları olan şarkıları Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde söyleyecek. 27 kişilik dev bir orkestrayla iz bırakacak anlara sahne olacak Yalın’la “Unutulmaz Şarkılar” konserlerini Zorlu PSM’de kaçırmayın!

 

Kapı Açılış: 20.00

Yalın’la “Unutulmaz Şarkılar”: 21.00

 

Bilet Fiyatları: 

1.Kategori – Yemekli Fiyat: 847,00 TL – TÜKENDİ.

1. Kategori Fiyat: 462,00 TL – TÜKENDİ.

2. Kategori Fiyat: 385,00 TL – TÜKENDİ.

3. Kategori Fiyat: 319,00 TL – TÜKENDİ.

4. Kategori Fiyat: 253,00 TL – TÜKENDİ.

 

LUNAPARK GEZEGENİ // 11 -12-13 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

 

Şehrin tüm çocukları Lunapark Gezegeni’ne gitmek için sıraya girmişlerdir. Eğlencenin sınırsız olduğu bu gezegene gidebilmenin tek şartı hayallerini vermektir. Çocuklar da sınırsız eğlenebilmek için hayallerinden vazgeçmişlerdir. Biri hariç; Sançoz Dedektif Holmes’in uçan arabasıyla tüm dünyayı kurtarmamak için büyük bir maceraya atılacaktır. Böylece eğlence dolu Lunapark Gezegeni’nin kapıları aralanacaktır.

Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran oyunda rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor.

4 yaş ve üzeri seyircisine Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde perdelerini açan oyun, çocuklara hayal kurmanın ne kadar da önemli olduğunu anlatıyor. Bir müzikal atmosferinde geçen oyun, rengarenk atmosferi ile çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluşturuyor. Aynı zamanda da son derece öğretici birçok mesaj içeriyor.

Lunapark Gezegeni’nde rengarenk bir serüven sizleri bekliyor!

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 27,50 TL

2. Kategori Fiyat: 17,50 TL

 

ŞEHİRDE KİMSE YOKKEN // 12 NİSAN // TURKCELL PLATINIUM SAHNESİ // 20.30

 

Rukiye, Anadolu’nun kırsalından kopup yolu İstanbul’a düşmüş bir kadındır. Öylesine bir kaostan kaçmıştır ki çareyi bir erkek berberine sığınmakta bulur. Sanki o berberin sahibi Nurullah kurtarıcı gibidir ve Rukiye’ye sahip çıkmıştır.Tuhaf bir arkadaşlık olur aralarında, yıllardır kimseyle konuşmayan Nurullah, Rukiye’de kendine yakın bir şeyler bulur. Mahallenin bitirimlerinden Ali de bu hikayeye dahil olur. Ali yönetmenlik hayali kuran genç bir adamdır, bu hikayeye de filminin baş kahramanı yani annesiyle giriş yapmıştır.  Ali ile Rukiye arasında da sıra dışı bir arkadaşlık başlar. Ali mahalleye yeni düşmüş olan Rukiye’ye filmini ve hayallerini anlatırken bizi şenlikli ve uçuk hayatıyla tanıştırır.

 

Yalnızlık, arkadaşlık, aşk ve şiddet üzerine pek çok hikaye dinleriz bu üçlünün dünyasından.

Hayat bir masal mıdır? Masalsa bir sonu var mıdır? Mutlu son yoksa bu hayatta o zaman hayat dediğimiz şey masal mı, acı gerçeğin ta kendisi mi?

“Şehirde Kimse Yokken…” kadınlık, erkeklik üzerine de pek çok tartışmayı içinde barındırıyor. İnsanlığa “kadın” ve “erkek” diye verilen roller nedir? Rukiye, Nurullah ve Ali’nin perspektifinden cinsiyet meselesine bir bakış da görürüz. Bir erkek berberinin koltuğundan kadınlar, aşk ve yalnızlık nasıl görünür? O koltuğa oturanlar aynaya bakınca ne görür?

“Şehirde Kimse Yokken…” soru sordukça yeni sorular yaratan bir hikaye. Cevaplar hem tanıdık, hem de çok yabancı.

 

Zorlu PSM Prodüksiyon’un oyunu olan Şehirde Kimse Yokken, karanlık bir trajediyle birlikte kadın olmanın erdeminin ve gücünün altını çizdiği öyküsüyle 12 Nisan’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

 

Kapı Açılış: 20.00

Şehirde Kimse Yokken: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Avantajlı Dönem Fiyat: 125,00 TL

2. Kategori – Avantajlı Dönem Fiyat: 99,00 TL

3. Kategori – Avantajlı Dönem Fiyat: 75,00 TL

 

AMADEUS // 12 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

 

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz hikayesini anlatan oyun “AMADEUS”, başrollerini Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın paylaştığı, güçlü oyuncu kadrosu, 14 kişilik koro ve 11 kişilik canlı orkestradan oluşan 45 kişilik dev ekibi ve usta yönetmen Işıl Kasapoğlu rejisiyle 12 Nisan’da Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 325,00 TL

2. Kategori – 235,00 TL

3. Kategori – 195,00 TL

4. Kategori – 165,00 TL

5. Kategori – 125,00 TL

ADA SANILMAN // 12 NİSAN // TOUCHÉ // 21.00

İlk teklisi ‘O Günler’ ile Aralık 2021’de dinleyiciyle buluşan Ada Sanlıman, 12 Nisan akşamı touché’de! Sanlıman’a konserde, klavyede Barış Mert Peker, bas gitarda Enver Muhamedi ve davulda Ekin Cengizkan eşlik edecek.

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 154,00 TL

TOZ // 12-13 NİSAN // %100 STUDIO // 19.00-21.00

 

Sokakların da anne babasıyla yaşadığı evin içi gibi huzursuz olduğu zamanlardan geçerek büyüyen, kendi yolunu bulan genç bir kadın… Güzeller güzeli ev kadını bir anne ile titiz avukat bir babanın tek kızı: Handan! Karşımıza yetişkin bir kadın olarak çıkan Handan’la tanıştığımızda; o, çocukluğundan bugüne uzanan bir hikâyeye çoktan dalıp gitmiş olacak. Handan’ın ve onun hafızasından çıkıp gelen annesi Feri’nin öyküsü, 1960’lardan bugüne uzanan bir anlatıya yerleşiyor. Murat Mahmut Yazıcıoğlu’nun kaleminden çıkan ve çok kişiyle kesişen tek kişilik kadın oyunu “Toz”, Hira Tekindor’un rejisi ve Zerrin Tekindor’un büyüleyici performansıyla 12 ve 13 Nisan’da Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 187,00 TL – TÜKENDİ.

Öğrenci: 93,5 TL – TÜKENDİ.

 

ALICE MÜZİKALİ // 13 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

 

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak yeniden sahnedeki yerini alıyor.

 

İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Haldun Dormen Özel Ödülü” ve En İyi Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, uzun bir aranın ardından 13 Nisan’da seyirciyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

 

Zorlu PSM’de kapalı gişe oynayan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkarken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile yer alıyor.

 

Kapı Açılış: 20.00

Alice Müzikali: 21.00

 

Bilet Fiyatları:   

 

VIP – 504.00 TL – TÜKENDİ.

1. Kategori – Tam: 420.00 TL – TÜKENDİ.

2. Kategori – Tam: 370.00 TL – TÜKENDİ.

3. Kategori – Tam: 291.00 TL – TÜKENDİ.

4. Kategori – Tam: 245.00 TL – TÜKENDİ.

5. Kategori – Tam: 193.00 TL – TÜKENDİ.

 

ZAHİRİ HAKİKAT // 13 NİSAN // TOUCHÉ // 17.00

Levent Erden touché sahnesinde, çocukluktan kalan yöntemlerle hiç anlatılmamış hikayeleri katılımcılarla beraber o anda oluşturuyor. Teknolojisiz dönemin “Kim, Nerede, Ne ile, Ne yapıyor?” kült oyununu katılan herkesle birlikte yeniden yorumluyor. Zahiri Hakikat, sanal gerçekliğin miş’li geçmiş zamanı. Daha önce hiç duyulmamış, her gün yepyeni, birlikte oluşturulan ve bir daha anlatılamayacak hikayeler.

 

Kapı Açılış: 16.00

Etkinlik: 17.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 154,00 TL

 

EVLİLİKTEN SAHNELER // 14 NİSAN // %100 STUDIO // 20.30

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal eşler gibi görünen iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin bazı dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına yanıt arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler, 14 Nisan’da Zorlu PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kapı Açılış: 20.00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

TULUĞ TIRPAN TRİO // 14 NİSAN // TOUCHÉ // 21.00

Tuluğ Tırpan, Ozan Musluoğlu ve Ferit Odman ile Brad Mehldau’nun yer altı dünyasına bir nevi saygı duruşunda bulunduğu bir program ile 14 Nisan’da touché’nin konuğu olacak. Mehldau’nun Radiohead, Beatles uyarlamaları, caz standartları yorumları, ustası Fred Hersch’den parçalar ve Tuluğ Tırpan’ın Mehldau için yazdığı özgün eserlere yer vereceği gecede geniş yelpazeli bir retrospektif sunulacak. Zorlu PSM touché’de şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın!

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99,00 TL

 

DUYGU SOYLU & BLACK DIAMOND BAND // 15 NİSAN // TOUCHÉ // 21.00

İlk albümü ‘Kara Elmas’ı Kenan Doğulu prodüktörlüğünde 24 Temmuz 2020’de dinleyicileriyle buluşturan Duygu Soylu, Duygu Soylu & Black Diamond Band ile 15 Nisan akşamı, yeniden touché’de!

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 187,00 TL

 

LOKALİZE: MELİS KARADUMAN & BOSPHOROOTS & C FYAH // 15 NİSAN // %100 STUDIO // 21.00

 

Yeni alternatif müziğin en özgün isimleri 15 Nisan’da Lokalize sahnesinde buluşuyor! Lokal sahenin sevilen isimlerini ağırladığımız keyifli serimiz Lokalize’de 15 Nisan akşamı reggae rüzgarları esecek!

 

Reggae’nin eğlenceli ve köklü grubu Bosphoroots; geçtiğimiz haftalarda çıkardığı EP’si SENSUS ile müzik yolculuğuna üretken bir şekilde devam eden yetenekli şarkıcı ve söz yazarı Melis Karaduman ve gece boyunca müziğin ritmini devam ettirecek reggae, dub, hip-hop DJ ve prodüktörü C Fyah, 15 Nisan’da %100 Studio sahnesinde renkli bir geceye imza atacaklar.

 

Kapı Açılışı: 20.00

 

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: 88,00 TL

 

CHARLOTTE CARDİN // 15 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ// 21.30 

Folk, caz, electronica ve RnB’yi harmanladığı stili ile Kanadalı şarkıcı / söz yazarı Charlotte Cardin 15 Nisan’da Turkcell Sahnesi’nde! Charlotte ile buluşmadan önce ortamı hareketlendirme görevi ise Fransız müziğinin yükselen ismi Pomme’de!

 

Bilet Fiyatları:

Son Dönem Fiyat: 192,50 TL

 

SİBEL CAN // 16 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ// 21.00 

Sibel Can, KerkiSolfej organizasyonuyla 16 Nisan’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor.

 

Bilet Fiyatları:

Protokol – 1000.00 TL

1. Kategori – 550.00 TL

2. Kategori – 425.00 TL

3. Kategori – 385.00 TL

4. Kategori – 325.00 TL

5. Kategori – 275.00 TL

6. Kategori – 225.00 TL

7. Kategori – 150.00 TL

 

FLASHBACK 90′ LAR TÜRKÇE POP GECESİ // 16 NİSAN // %100 STUDIO // 21.30

 

Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi’nden! Perküsyon eşliğinde DJ performans ve muhteşem dans şovları izleyeceğiniz 16 Nisan’da %100 Studio’da gerçekleşecek partinin etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız. Zaman tüneliyle eskilere gidilen, pop şarkılarının söylendiği dans edilecek Flashback 90’lar Gecesi 16 Nisan akşamı Zorlu PSM’de!

 

Kapı Açılışı: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 220,00 TL

Öğrenci Fiyat: 110,00 TL

 

SOUL TRAIN ISTANBUL- EZGİ ALAŞ AND THE MOB BAND// 16 NİSAN // TOUCHÉ // 20.00

 

Ezgi Alaş and The MOB Band, Zorlu PSM’nin sofistike caz kulübü touché’de sahne alacağı yeni bir seriye başlıyor! ”Soul Train İstanbul” ile sahnede R’n’B, Soul, Funk, Hip Hop ritimleri; Ezgi Alaş’a Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden oluşan 10 kişilik kadrosuyla The MOB Band eşlik edecek. Zorlu PSM ve Apollon Unity ortaklığında gerçekleşecek her etkinlikte sürpriz bir sanatçı sahnede yer alacak.

 

19.30 Açılış 

20.00 DJ Performance 

21.00 Ezgi Alaş / Set 1 

22.30 Ezgi Alaş / Set 2 

23.30 DJ Performance 

00.00 Kapanış 

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 99,00 TL

 

 

TUZ BİBER STAND UP // 17 NİSAN // TOUCHÉ // 20.30

 

Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan komedi kulübü TuzBiber 17 Nisan 20:30’da Touché’de! 2015’ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan TuzBiber, ayrıca düzenlediği özel gecelerde de komedyenleri seyirciler ile buluşturmayı başardı. TuzBiber dijital platformlarda içerik üretmeye devam ederken, sahnemizde ağırladığımız komedyenlerimiz ise şaka defterlerini doldurmayı sürdürüyor.

 

Kapı Açılış: 19.30

Tuz Biber Stand Up: 21.00

 

Genel Giriş: 99,00 TL

 

AKIN ASLAN STAND UP // 17 NİSAN // TOUCHÉ // 19.30

Akın Aslan tek kişilik gösterisiyle 17 Nisan Pazar 19.30’da touché’de!

 

Kapı Açılış: 18.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99,00 TL

 

AŞINMA // 17 NİSAN // %100 STUDIO // 18.00 

 

Günümüz dünya sisteminin insanın varlık alanını giderek daha da daraltması, buna karşılık çağdaş insanın bu duruma gösterdiği kabul ile hem insani olanın aşınmasını, hem de insanın kendisindeki karakter aşınmasını düşünmeyi öteleyerek var olmaya çalışması sorununu merkeze alan “Aşınma”, seyircinin oyunun dilini ve işleyişini oyuncuyla birlikte eşzamanlı keşfedeceği aktif bir seyir süreci yaratarak seyircisini eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Şahika Tekand tarafından kaleme alınan ve yönetilen, deneyimli oyuncu Yiğit Özşener’in performansıyla sergilenen Aşınma 17 Nisan’da Zorlu PSM’de seyircilerini bekliyor.

 

Kapı Açılış: 17.30

Aşınma: 18:00

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 132,00 TL

2. Kategori – 88,00 TL

 

OKSİMORON ERKEK AKLI // 17 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

 

Emre Karayel, tek kişilik komedi oyunu ‘Erkek Aklı Oksimoron’ ile tiyatro sahnelerine geri döndü!

Sevgilisi tarafından “15 gün sonra arayacağım” denilerek terk edilen bir adamın “Kadınlar ne ister?” sorgulamasına izleyicilerin de dahil olduğu interaktif komedi oyunu ‘Erkek Aklı Oksimoron 17 Nisan’da Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

 

Kapı Açılış: 20:00

Oksimoron Erkek Aklı: 21:00

 

 

BABY CONCERTS “NOTALARIN DANSI” // 17 NİSAN // SKY LOUNGE // 11.00-14.00

“Baby Concerts” Zorlu PSM’de yoğun ilgi gören klasik müzik konserlerine devam ediyor. 0+ yaş konseptiyle Türkiye’de ilk ve tek olan etkinlik, şimdi farklı yaş gruplarına özel hale geliyor. Dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek klasik müzik konserinde küçük sanatseverler E. Grieg, P. I. Tchaikovsky, A. Vivaldi, W. A. Mozart, J. S. Bach, G. Rossini gibi dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini bir masalın içinde dinleme imkanı bulacaklar. Ayrıca belki de ilk defa gerçek bir balerinle yakından tanışma şansı bulacaklar.

 

11.00 ve 14.00’te olacak Notaların Dansı programı 0-4 yaş arası miniklerin katılımı için planlanmış olup, zorunluluk aranmayarak farklı yaştaki her çocuğa da açık olacaktır.

 

Bilet Fiyatları:

İki kişilik ( 1 yetişkin + 1 çocuk): 204,00 TL

Üç Kişilik (1 yetişkin +2 çocuk veya 2 yetişkin+ 1 çocuk): 304,00 TL

Tek kişilik ( 12 yaş ve üstü): 118,00 TL