Zorlu PSM’de bu hafta (8-14 Ağustos)

Zorlu PSM bu hafta, yaza damga vuran PSM Loves Summer konser serisinin son konseri olan, müziklerinde sadece alternative rock, post-punk revival ve indie rock’a bağlı kalmayıp psikedelik pop, glam rock ve caz tarzıyla biletleri satışa çıkar çıkmaz tükenen Arctic Monkeys’i, 9-10 Ağustos’ta hayranlarıyla buluşturacak. Öte yandan yazın coşkusunu açık havada çıkarmak isteyenler için Vestel Amfi’de etkinliklerini tüm hızıyla sürdüren Zorlu PSM’de; “İbrahim Selim ile Bu Gece” programından “Akıllı Hayat Sinema Günleri” ile Başka Sinema film gösterimlerine, Lady Diana’nın hayatını kapsamlı bir biçimde ele alan “Queen of the People’s Hearts” müzikalinden 90’lı yılların unutulmaz hit ve dans şarkılarından oluşan “Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi”ne kadar birçok etkinlik bu hafta Zorlu PSM’nin büyüleyici atmosferinde sizleri bekliyor.

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 8 AĞUSTOS // %100 STUDIO // 21.00

İbrahim Selim’in renkli sunumu, birbirinden değerli konukları ve dinamik seyircisiyle dosta kahkaha, düşmana elem vermeye geliyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” 8 Ağustos’ta %100 Studio sahnesinde seyircileriyle buluşuyor. Her hafta sürpriz bir konuğun katılacağı programda müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına doyacağız.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: ₺330,00

Öğrenci: ₺143,00

Balkon: ₺220,00

DJ EVENT: ZOZO // 8 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

Müzik, dans, eğlence, film gösterimler, spor müsabakaları ve çok daha fazlası yaz boyunca Vestel Amfi’de! Funk, disko ve soul karışımı setiyle 90’lı yılların sonlarından bu yana İstanbul dans müziği sahnesinin merkezinde yer alan DJ Zozo, 8 Ağustos’ta Vestel Amfi’de sahne alacak!

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Etkinlik: 19.00

PSM LOVES SUMMER: ARCTIC MONKEYS // 9-10 AĞUSTOS // TURKCELL SAHNESİ // 21.30

Müziklerinde sadece alternative rock, post-punk revival ve indie rock’a bağlı kalmayıp psikedelik pop, glam rock ve cazı da harmanlayan zengin bir sound’u hayranlarına sunan; aynı zamanda The Last Shadow Puppets’ın da efsanevi solisti Alex Turner, Jamie Cook, Matt Helders ve Nick O’Mally dörtlüsünden oluşan kadrosuyla Arctic Monkeys, uzun bir aradan sonra “PSM Loves Summer” konserleri kapsamında Türkiye’de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Grammy Ödülleri, Brit Ödülleri, Mercury Ödülleri ve GAFFA Ödülleri gibi pek çok prestijli müzik ödülüne 104 kez aday gösterilen indie rock müzik grubu Arctic Monkeys, uzun bir aradan sonra “PSM Loves Summer” kapsamında, 9 ve 10 Ağustos olmak üzere, tam iki akşam üst üste, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak!

Kapı Açılış: 20.00 

Arctic Monkeys: 21.00

Bilet Fiyatları: Tükendi

AKILLI HAYAT SİNEMA GÜNLERİ: DİREN! (SUFFRAGETTE) // 11 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

Maud (Carey Mulligan), hastalıklara ve yaralanmalara sık sık rastlanan bir çamaşırhanede 7 yaşından beri çalışmaktadır. Aynı çamaşırhanede çalışan George (Ben Whishaw) ile evli olan Maud’un hayatta en büyük dayanağı oğlu Sonny’dir. Bir paketi teslim etmeye giderken eylem yapan süfrajetlerin arasında kalır ve eylemciler arasında kendisiyle aynı çamaşırhanede çalışan Violet’ı (Anne-Marie Duff) görür. Maud’un harekete olan ilgisini fark eden Violet, onu oy haklarını savunmaya ikna etmeye çalışır. Süfrajetlerin içinde sözcülük yapıp eylemlerde ön plana çıkması nedeniyle göze batan Maud, bir gösteriden sonra tutuklanır ve bir hafta hapiste kalır. Hapishaneden çıktığında işler daha da karışır; çünkü kocası onu ne eve alır, ne de oğlunu görmesine izin verir. Maud’un adaletsizliğe karşı duyduğu öfke, onu hareketin lideri olan Emmeline Pankhurst (Merly Streep) ile tanışmaya dek götürecektir.

Film Gösterimi: 21.00

BREK AKUSTİK PERFORMANS //12 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

Lo-fi ve bedroom pop üretimleriyle yerli sahnenin dikkat çeken müzisyenlerinden BREK, 12 Ağustos akşamı akustik performansıyla Vestel Amfi’de.

Solo işlerine koyulmadan önce şehrin alternatif sahnesinden birçok isimle çalıştı; Nihil Piraye ve Mispis grupları ile sahne aldı, prodüktörlük ve aranjörlük yaptı. Yatak odasına kapanıp, kendi kendine besteleyip kaydettiği ilk uzunçaları TV Juice 2018 yazında yayımlandı. Yerli sahneden duymaya alışık olmadığımız sound’u ve tarzıyla dream pop, synth pop, new wave ve krautrock sularında yüzen müziği, buğulu ve atmosferik olarak tanımlanıyor.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Etkinlik: 19.00

FLASHBACK 90’LAR TÜRKÇE POP GECESİ // 13 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

Zaman tüneline giriyoruz, eskilere gidiyoruz, sesimiz kısılana kadar şarkılar söylüyoruz, ayaklarımız ağrıyana kadar dans ediyoruz! Neyden mi bahsediyoruz? Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi’nden! Perküsyon eşliğinde DJ performans ve muhteşem dans şovları izleyeceğiniz 13 Ağustos günü Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekanı Vestel Amfi’de gerçekleşecek partinin etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Etkinlik: 19.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: ₺77,00

QUEEN OF THE PEOPLE’S HEARTS // 13-14 AĞUSTOS // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

ABD’nin en prestijli ve ilgi duyulan Lady Diana müzikali Queen of the People’s Hearts, 13-14 Ağustos tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde… İtalyanlar tarafından ‘La Diva Turca’ olarak anılan opera sanatçısı Leyla Gencer’in ardından yurtdışında, alanında isminden en çok söz ettiren Türk mezzo sopranolardan Lori Şen, İngiliz prensesi için yazılan eserde Lady Di’yi canlandırıyor. Prenses Diana’nın hayatını anlatan, Angela Knight ve Randal Dewey’nin yepyeni müzikali Queen of the People’s Hearts Türkiye’de! Prens Charles ile tanışmasından, Kraliçe ve Camilla ile yüzleşmesine, Beyaz Saray’da John Travolta ile dansından, Dodi ile geçirdikleri kazaya kadar tüm hikaye harika müziklerle karşınızda.

Kapı Açılış: 19.45 

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları :

1. Kategori – ₺700,00

2. Kategori – ₺600,00

3. Kategori – ₺500,00

4. Kategori – ₺400,00

5. Kategori – ₺250,00

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMLERİ: MATCH POINT // 14 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

Hollywood’un en üretken isimlerinden Woody Allen’a Avrupa turunun başlangıcında Scarlett Johansson eşlik ediyor. Emekliliğini açıklayan tenisçi Chris Wilton, maddi zorluklar çekmektedir. Rahat ve sefahat içinde yaşamayı arzulayan Chris, ders verdiği Tom Hewett’ın kızının ona şimşek aşkıyla vurulmasıyla bu arzularına çabucak kavuşur. Ancak bu rahatlığın içinde aklı sürekli, oyuncu olmak isteyen ve yine Hewettler sayesinde tanıştığı Nola Rice’tadır. Chris, Nola’nın güzelliği ve Hewett ailesinin vadettiği rahat yaşam arasında bir karar vermek zorundadır.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Etkinlik: 21.00