Blog

Rock Off Festival’in ilk konukları belli oldu

Sonuncusu 2019 yılında gerçekleştirilen +1 Sunar: Rock Off Festival, 2 yıl aradan sonra 30 Temmuz 2022’de geri dönüyor.

Tek Kişilik Koro Raul Midon CRR’de

Caz, blues, folk ve R&B tarzlarını sıra dışı yorumuyla harmanlayarak müzik dünyasına yeni bir soluk getiren Raul Midon, 20 Mayıs’ta CRR’de.

Ünlü isimler Müze Gazhane’de

Borusan Müzik Evi, İBB Kültür AŞ ile işbirliğinde üç yeni konserle Müze Gazhane’de sanatseverlerle buluşuyor. Beyoğlu’nun ana müzik mekânlarından biri olan Borusan Müzik Evi, mevcut binasından çıkıp kıta değiştirerek disiplinlerarası yeni projelerini sunmaya hazırlanıyor.

Kendine Has Babylon Soundgarden için geri sayım başladı

Kendine Has Babylon Soundgarden, Pozitif deneyimi ile 28- 29 Mayıs’ta şehre dönüyor. Eğlencesi kendine has festival Kendine Has Babylon Soundgarden, iki gün boyunca Yapı Kredi bomontiada’nın dört tarafını hem müzik hem de birbirinden farklı deyimlerle dolduracak.

VBKY, Kafkas Halk Destanları eserini yayımlıyor

VakıfBank Kültür Yayınları, Tanzilia Hadjieva tarafından derlenen “Kafkas Halk Destanları” eserini okurla buluşturuyor. Eser, okurların Kuzey Kafkasya’da yaşayan halkların örf, âdet ve manevi değerlerini yakından incelemelerine fırsat veriyor.

Ünlü isimler 30 Haziran’a kadar Brieflyart’ta

Ali Atmaca, Bubi, Horasan, Hüsamettin Koçan, Meriç Hızal, Onay Akbaş, Şenol Yorozlu değerli eserleriyle 30 Haziran tarihine kadar Brieflyart’ta

İbrahim Maalouf, 29 Haziran’da Parkorman’da

Dünya ve Fransız müzik sahnesinde trompetin önde gelen isimleri arasında yer alan Lübnan kökenli Fransız müzisyen İbrahim Maalouf, 29 Haziran’da Pozitif ve Pasión Turca iş birliğiyle Parkorman’da müzikseverlerle buluşacak.

Fiat 500 ‘La Prima by Bocelli’ tanıtıldı

Yeni ve tamamen elektrikli Fiat 500’ün, sınırlı sayıda üretilecek olan “La Prima by Bocelli” versiyonu tanıtıldı.

Rolls-Royce Phantom yeni bir ifadeyle geliyor

Rolls-Royce Motor Cars, Phantom Series II için yeni bir ifade duyurdu. Sekizinci nesil Phantom bu yıl tasarım değişiklikleri ve potansiyel olarak önemli bir bilgi-eğlence sistemi yükseltmesi ile güncellendi.

Beyoğlu ve Başkent Kültür Yolu Festivallerinin startı verildi

İstanbul ve Ankara’nın, tarihi ve güncel kültür zenginliklerine canlılık katmak ve sahip oldukları kültürel mirası dünya vitrinine taşımak üzere hayata geçirilen Beyoğlu ve Başkent Kültür Yolu projeleri aynı anda iki festivalle sanatseverlerle buluşacak.