Can Bonomo ve Nova Norda hayranlarıyla buluşuyor

YBY Woods, Can Bonomo ve Nova Norda’yı ağırlıyor. Şarkıları ve dansları heyecanla beklenen Can Bonomo ve Nova Norda, 21 Temmuz akşamı İstanbul’un en büyük sahnesinde art arda konser vermeye hazırlanıyor.

can bonomo nova norda

Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, müzikseverlerin heyecanla beklediği konserlerine tüm hızıyla devam ediyor. YBY Woods; Kemerburgaz Kent Ormanı’nda, gökyüzünün altında, İstanbul’un en büyük sahnesinde Can Bonomo ve Nova Norda’yı ağırlıyor.

Sesi ve danslarıyla son dönemde gençlerden büyük ilgi gören Nova Norda, 21 Temmuz Cuma günü saat 19.00’da sevenleriyle buluşuyor. Bu renkli konserin ardından sahne enerjisi, akıllarda kalan şarkılarıyla heyecanla beklenen Can Bonomo saat 21.00’de sahne alıyor. Müzikseverleri şarkıları hep birlikte söylemeye davet eden YBY Woods, etkinlikleri ve konserleriyle misafirlerine orman havasında yeni deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.

21 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek YBY Woods Can Bonomo & Nova Norda konseri ve eğlenceli aktiviteler için biletler Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarında satışa sunuldu.