Feel Real Presents Babylon Soundgarden ne zaman?

Feel Real Presents Babylon Soundgarden, Pozitif deneyimi ile 20-21 Temmuz’da Bonus Parkorman’da müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

1999 yılından bu yana yerli ve yabancı binlerce sanatçıyı müzikseverlerle buluşturan Babylon, “Feel Real Presents Babylon Soundgarden” bu yıl Bonus Parkorman’a taşıyor. Gerçekleştirildiği her sene müzikseverler tarafından ilgiyle takip edilen festival Feel Real Presents Babylon Soundgarden, 20-21 Temmuz tarihlerinde müzikseverlerle buluşacak. Şehrin içinde müzikle çevrili bir ormanda eğlencesi gerçek bir festival deneyimi sunan Feel Real Presents Babylon Soundgarden katılımcılarını iki gün boyunca müziğe, eğlenceye ve yaratıcılığa davet ediyor.

Şehrin içinde müzikle çevrili bir ormanda iki güne yayılacak festival boyunca çağdaş dans müziği sahnesinin en yetenekli, vizyoner ve önde gelen isimlerinden İngiliz prodüktör, besteci, müzisyen ve DJ Sam Shepherd, nam-ı diğer Floating Points, Dominic Maker ve Kai Campos’tan oluşan modern indie, shoegaze ve elektronika’yı müziğinde birleştiren İngiliz ikili Mount Kimbie, afrobeat, grime, reggae, caz ve hip-hop melodilerini özgün bir Londra ruhuyla harmanlayan Ezra Collective, Londra’da yerleşik neo-soul müzisyeni ve şarkı yazarı Greentea Peng, synth-pop, new-wave, dark wave, krautrock, post-punk ve lo-fi türlerinin bir araya geldiği üretimleriyle yerli müzik sahnesinin önemli temsilcilerinden Jakuzi, büyüdüğü kültürün sesleriyle, alternatif R&B ve leftfield elektronika’yı müziğinde birleştiren emir taha, mix’lerinde ritimler ve tarzlar arasında özgürce gezinen Flü ve Selectist kurucusu ve DJ Garan Garan Bonus Parkorman’da müzikseverlerle buluşacak.

Katılımcıların iki gün boyunca birbirinden yaratıcı sohbetler, aktiviteler ve yeni deneyimlerle müziğe, eğlenceye ve yaratıcılığa hep birlikte açılacakları Feel Real Presents Babylon Soundgarden’ın biletlerine BiletixMobiletPasso ve Bugece üzerinden ulaşabilirsiniz.

20 Temmuz Cumartesi

  • Floating Points
  • Mount Kimbie
  • Jakuzi
  • Flü

21 Temmuz Pazar

  • Ezra Collective
  • Greentea Peng
  • emir taha
  • Garan Garan