Superman Antalya semalarında

Son dönemde Superman ile özdeşleşen Henry Cavill, Guy Ritchie’nin yönettiği ‘The Ministry of Ungentlemanly Warfare’in çekimleri için Antalya’da.

antalya

Filmin başrolünü üstlenen Henry Cavill çekimler süresince Belek’teki lüks bir otelde konaklayacak.

Guy Ritchie’nin bol aksiyon vaat eden yeni casusluk filmi ‘The Ministry of Ungentlemanly Warfare’, İkinci Dünya Savaşı’nı odağına alıyor. Dönemin İngiltere Başbakanı Winston Churchill ve James Bond serisinin yaratıcısı Ian Fleming’in Nazilerle mücadele için kurduğu casusluk örgütünü konu edinen filmin kadrosunda yer alan diğer oyuncular Henry Golding ve Meksikalı ünlü müzisyen ve oyuncu Eiza Gonzalez.İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman mevzilerine gizlice sızmayı amaçlayan bir casusu canlandıran Henry Cavill’in başrolünde yer aldığı film çok satan bir kitap uyarlaması. Son dönemin popüler yazarlarından biri olan Damien Lewis’in aynı adlı romanından uyarlanan film, 2024’te izleyiciyle buluşacak.

Guy Ritchie Antalya’yı çok sevdi

Çekimlerine geçtiğimiz ay Antalya’da başlanan ‘The Ministry of Ungentlemanly Warfare’in yönetmeni Guy Ritchie kente hiç de yabancı değil. Son olarak çekimlerinin bir bölümü Antalya’da gerçekleşen “Hazine Operasyonu’ filmi izleyiciyle buluşan yönetmen Guy Ritchie, yeni çalışması için de set olarak Antalya’yı tercih etti.  Başrolünde Jason Statham’ın yer aldığı ‘Hazine Operasyonu’ filmini pandemi döneminde Antalya’da çeken Guy Ritchie, yeni filminin çekimleri boyunca da kentte yaşamayı tercih etti.