Tash Sultana, Zorlu PSM’de hayranlarıyla buluşacak!

Tash Sultana % 100 Müzik katkılarıyla 23 Haziran akşamı PSM Loves Summer by %100 Müzik konser serisiyle Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

tash sultana

Benzersiz sinerjileriyle ve müziklerini bir renk paletine benzetmeleriyle tanınan indie-folk grubu Amistat, ön grup olarak müzikseverleri konser coşkusuna hazırlayacak.

Avustralya’nın en çok üreten müzisyenlerinden biri olarak anılan, multi-enstrümantalist, şarkıcı-söz yazarı, yapımcı, gibi saymakla bitmeyen unvanlara sahip Tash Sultana, sayısız enstrümanla geliştirdiği müziğini %100 Müzik katkılarıyla 23 Haziran akşamı PSM Loves Summer by %100 Müzik konser seri kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Konserin ön grubu olarak, Simon and Garfunkel, Kings of Convenience, Kodaline gibi dünyaca ünlü gruplardan aldıkları ilhamla kendine özgü huzurlu ama bir yandan hareketli müzik tarzlarını oluşturan Alman indie folk ikilisi Amistat sahne alacak.

2016 çıkışlı milyonlarca dinlenmeye ulaşan “Jungle” şarkısına kadar Melbourne sokaklarında, barlarında ve gece kulüplerinde sahne alıp kapalı gişe konserlerle kitlesini genişleterek, 2019’da dünya genelinde yarım milyondan fazla bilet sattı. Tash Sultana’nın 2022’de Melbourne’ün ikonik Chapel off Chapel’inde özel olarak canlı kaydedilen MTV Unplugged (Live in Melbourne) albümü ise eleştirmenlerden tam not alarak 160’tan fazla ülkede ses getirdi. Son şarkısı “High & Unsteady” ile 2023 yılına hızlı bir giriş yapan sanatçı, “Jungle”, “Notion, “Talk It Out”, “Pretty Lady” gibi sevilen parçalarını, 23 Haziran Cuma saat 21.30’da PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde sevenleriyle buluşturmak için gün sayıyor.

PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında gerçekleşecek olan Tash Sultana konserinin biletleri passo.com.tr’de satışta!

  • Kapı Açılış: 20.30 
  • Tash Sultana: 21.30

Tash Sultana Bilet Fiyatları:

  • Genel Satış- Ayakta: ₺825,00
  • Uzak Görüş- Oturmalı (-18): ₺715,00
  • Kısıtlı Görüş- Oturmalı (-18): ₺605,00