YBY Woods’ta Star Wars deneyimi

YBY Woods, Ormanda Sinema konsepti ile Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde dünya standartlarında açık hava sineması deneyimini sunmaya devam ediyor.

Yüce Lider Snoke, Finn, Kylo Ren, Luke Skywalker, Chewbacca, Maz Kanata ve Star Wars: Güç Uyanıyor filminin tüm karakterleri YBY Woods’un özel konseptli ormanda açık hava sinemasında hayranları ile

9 Ağustos Çarşamba akşamı sinemaseverler için hazırlanan özel sürprizlerle gerçekleşecek film gösteriminin biletlerine Biletix, passo.com.tr, bubilet ve biletinial platformlarından ulaşılabiliyor.

Görsel şölen yaratan efektleri, seyir zevkini doruklara çıkaran müzikleri, Yüce Lider Snoke, Finn, Kylo Ren, Luke Skywalker, Chewbacca ve Maz Kanata gibi özel karakterleri ile sinema tarihinin kültleri arasına yerleşen Star Wars: Güç Uyanıyor filmi, 9 Ağustos Çarşamba akşamı Kemerburgaz Kent Ormanı YBY Woods perdesinde hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kapılarını 15.00’te açacak YBY Woods’ta Star Wars hayranlarını dekordan kostüme pek çok sürpriz ve keyifli aktiviteler bekliyor. Ücretsiz patlamış mısırın da dahil olduğu etkinliğin biletlerine biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.