YBY Woods Haziran’da yıldızlar geçidine sahne olacak

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda, gökyüzünün altında, birçok kültür sanat ve eğlence deneyimlerine imza atmaya devam eden YBY Woods, haziran ayında konser ve gösteri şölenine hazırlanıyor.

YBY Woods haziran

2 Haziran’da Mark Eliyahu, 3 Haziran’da Fatma Turgut, 4 Haziran’da Evrencan Gündüz ve Yüksek Sadakat, 16 Haziran’da Cem Adrian, 17 Haziran’da Kaan Sekban ve 18 Haziran’da Suat Suna İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods’ta müzikseverlerle buluşacak.

3 Haziran’daki Gençlik Festivali kapsamında ilk kez açık hava sinema formatında izleyicisiyle buluşacak olan Cem Yılmaz ise Pek Yakında filmini yorumlayacak. Yıldızların ardı ardına sahne alacağı konser ve Gençlik Festivali’nin biletleri Biletix, biletinial ile bubilet platformlarından satışa sunuldu.

Şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, dünya standartlarında deneyimleri Kemerburgaz Kent Ormanı’nda sanatseverlerle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, haziran ayında konserler şölenine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Mark Eliyahu, Fatma Turgut, Yaşlı Amca, Yüksek Sadakat, Evrencan Gündüz, Cem Adrian ve Suat Suna’nın İstanbul’un en büyük sahnesinde sevenleriyle buluşacağı haziran konserleri için biletler Biletix ve biletinial platformlarında satışta. Gençlik Festivali kapsamında 3 Haziran’da ilk kez açık hava sinema formatında izleyicisiyle buluşacak olan Cem Yılmaz ile 17 Haziran’da müzikal gösteri sunacak Kaan Sekban’ın biletlerine de aynı platformlardan ulaşılabiliyor.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

YBY Woods haziran konser takvimi açıklanırken, biletlere buradan ulaşılabilir.

YBY Woods’un Haziran Konser Takvimi

2 Haziran

21.00 – Mark Eliyahu

3 Haziran (Gençlik Festivali)

  • 17.00 – Yaşlı Amca
  • 19.30 – Cem Yılmaz
  • 22.00 –  Fatma Turgut

4 Haziran (Gençlik Festivali)

  • 17.00 – Sattas
  • 19.30 – Evrencan Gündüz
  • 22.00 – Yüksek Sadakat

16 Haziran

  • 20.30 – Cem Adrian

17 Haziran

  • 20.30 – Kaan Sekban

18 Haziran

  • 21.00 – Suat Suna